המסת שומן

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מעדיפים לנטוש את חדר הניתוחים ולהחליף את ניתוח שאיבת השומן בטיפולי המסת שומן. לטיפול המסת השומן ישנם יתרונות רבים בהשוואה לאופציה הניתוחית, החל מזמן החלמה קצר יותר, דרך תופעות לוואי מינוריות, האפשרות לעבור טיפול ללא ניתוח ועד למחיר, אשר נחשב לנמוך יותר גם הוא. לפניכם כל הפרטים הנוגעים לאופציה אשר צוברת תאוצה והופכת לחלופה אטרקטיבית עבור רבים.

 

 

מהי המסת שומן?

אם עד היום האופציה דרכה ניתן היה להיפטר מהשומן העודף הייתה ניתוח בלבד,
עם התפתחות הטכנולוגיה צצו שיטות חדשות ואטרקטיביות לא פחות.
המסת שומן היא אחת מהן. את המסת השומן עושים באמצעות מכשור מיוחד אשר
פועל על גלי רדיו, אולטרסאונד או לייזר ויוצר ריאקציה עם רקמות השומן המיותרות
עד לכדי המסתן והוצאתן מן הגוף. הטיפול הוא טיפול נקודתי ולכן נחשב לבטיחותי במיוחד.
הרקמות הסובבות את רקמות השומן אינן נפגעות והסיכונים כמעט ואינם קיימים.
לכן כאשר כף המאזניים נוטה להמסת שומן ללא ניתוח, כל שנותר לבדוק הוא את נושא המחיר,
כאשר מחיר המסת שומן משתנה בין שיטה לשיטה ותלוי בשיטה אותה בוחרים ובפרמטרים רבים אחרים.

 

 

המסת שומן

המסת שומן בלייזר>>

שיטה זו אינה מיועדת לאנשים אשר קיימים אצלם מצבורי שומן גדולים, אלא השמנה ברמות נמוכות יותר, אזורים נקודתיים שבהם קיימת עודף משקל ועור ברמה נמוכה, לדוגמה: בזרועות או ירכיים,בישבן או בטן תחתונה. שיטת המסת שומן בלייזר הנה שיטה קלה להסרת שומן ותוצאותיה נראות די מהר. עבור אלה הנחושים להוריד במשקל ולחטב את גופם במהירות ודיאטה הנה דבר קשה עבורם, שיטה זו בהחלט יעילה ומהירה ומספקת תוצאות טובות מאד בטווח קצר. יש לציין כי גם לאחר הטיפול יש להמשיך לשמור על תזונה נכונה להמשך שמירה על תוצאות הטיפול ורצוי גם להתחיל או להמשיך בפעילות גופנית מתאימה.  להמשך קריאה בהרחבה בנושא זה, היכנסו למאמר המורחב : המסת שומן בלייזר

 

 

המסת שומן בגלי רדיו>>

טיפולי המסת שומן בגלי רדיו הנקרא גם "בודי טייט" הנה שיטת טיפול חדשני ומתקדם – הטיפול מספק חלופה נהדרת לשיטות שונות וישנות ונחשב לטיפול מוצלח במיוחד עבור בעלי מצבורי שומן קטנים ונקודתיים ומסייע בחיטוב ומיצוק העור ללא ניתוח (להבדיל משיטות כירורגיות שונות וישנות) .

שיטה זו נועדה להעלים ולמוסס חלקי שומן אשר מתפתחים לרוב בגלל מבנה גוף ומגנטיקה תורשתית, לידות וסיבות נוספות.
לרוב מדובר  במצבורי שומן באזורים שקשה לסלק מהגוף על ידי דיאטות או על ידי אימון כושר כמו: שומן בבטן, בפנים (ליפוליזיס), סנטר כפול, זרועות מדולדלות, באזור הגב או במותניים. השיטה נחשבת למוצלחת ומפורסמת בכל העולם.
להמשך קריאה בהרחבה בנושא זה, היכנסו למאמר המורחב :    המסת שומן בגלי רדיו  |  בודי טייט | בודי טייט אחרי לידה

 

 

מה משפיע על המחירים?

אז נכון, כמו בכל תחום צרכני, כאשר מדובר בהמסת שומן מחיר הוא סוגיה שלא ניתן להתעלם ממנה והיא בין הראשונות שבוחנים. מחיר המסת שומן תלוי בכמה וכמה פרמטרים אשר משפיעים עליו בצורה ניכרת ובניהם –

  • המקום בו מבצעים את התהליך
  • מיומנותו של הצוות המקצועי
  • מיומנותו של הרופא המבצע
  • המכשור בו משתמשים
  • האזורים בגוף בהם מעוניינים לטפל
  • כמות הטיפולים
  • מחירם של חומרי ההרדמה (באם משתמשים בהם)
  • מחיר השכרת חדר הטיפולים או חדר ניתוח
  • השיטה בה מתבצע הטיפול
  • ועוד

 

על המסת שומן מחיר התהליך ומדדים חשובים נוספים

מחיר המסת שומן יכול לנוע בין מאות בודדות של שקלים, דרך אלפי שקלים ועד לעשרות שקלים, תלוי בפרמטרים האמורים ובשיטת הטיפול והוא נע בטווח של 700 ₪ ועד ל – 14,000 ₪. הטיפולים היקרים ביותר יהיו של שיטת המסת שומן בלייזר, שזו נחשבת לטכניקה היקרה מכולן. כמו כן האזור המטופל גם הוא משפיע על המחיר, כך מחירה של המסת שומן בבטן תהיה שונה ממחיר המסת שומן בזרועות למשל.

 

 

אילו עוד סוגיות יש לבדוק מלבד מחיר?

אז כפי שצוין מחירו של התהליך הוא חשוב אולם בכל הנוגע להמסת שומן מחיר אינו הדבר היחיד שיש לקחת בחשבון. לפני שפונים לתהליך מומלץ לבדוק גם מהם הסיכונים הנלווים מהם היתרונות והחסרונות וכן למי ההליך הנ"ל מתאים, היות והוא אינו מתאים לכל אחד ואחת. אם אתם שוקלים באם זו האופציה הטובה ביותר עבורכם, לרוב תהליך זה מתאים לאנשים אשר מצבם הבריאותי תקין ואין להם עודפי שומן רבים אלא כאלו נקודתיים. המסת שומן אינה מתאימה למשל, לנשים בהריון או מיניקות, לאנשים הסובלים מבעיות בבלוטות התריס, או נמצאים תחת טיפול הורמונלי וכן לאנשים אשר סובלים מבעיות בריאות כרוניות.

 

 

ומה לגבי ההחלמה?

לאחר שבדקתם מהו מחיר המסת שומן והאם ההליך מתאים עבורכם, זה הזמן לבדוק סוגיות נוספות וחשובות לא פחות כמו תקופת ההחלמה. היות ואין מדובר בפעילות פולשנית, תקופת ההחלמה תהיה מהירה יותר וכמעט ואינה כוללת תופעות לוואי כאלו ואחרות. המסת השומן מתבצעת ללא תפרים, ובשונה מניתוחים פלסטיים, הסיכונים הם מינוריים. עם זאת, דרכי ההתמודדות של הגוף שונות מאדם לאדם וישנם אנשים אשר כן יחוו תופעות לוואי קלות. אם אתם נכללים באחוז הנ"ל, מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל.

לקבלת פרטים נוספים אודות המסת שומן מחיר הטכניקות השונות, המקומות שבהם ניתן לבצע את ההליך או כל פרטים נוספים, השאירו את פרטיכם בשדות המתאימים ומיטב המרפאות בתחום יחזרו אליכם בהקדם.

השירות ללא כל עלות וללא התחייבות!!