בודי טייט

להיפטר מן הבטן אחת ולתמיד. אולי נשמע חלומי מדי אבל במקרה של בודי טייט זוהי עובדה. מה שכן, הבודי טייט בטן מתאים לאנשים שהם די רזים ממילא ויש להם הצטברות שומנית שכלום, אבל כלום, לא מוריד אותה, כמו בטן תחתונה עקשנית או ירך עקשנית, למשל. בעלי הגוף השופעים שאצלם מדובר בעשרות קילוגרמים של שומן לא ייהנו מניתוח בודי טייט בטן אלא לאחר שירזו קצת. ובהמשך תוכלו לקרוא עוד על הנושא במאמר – מתיחת בטן בגלי רדיו

המסת שומן בודי טייט (Body Tite)

הפטנט הוא ישראלי. המכשיר הוא פרי חשיבה ישראלית והוא הגיוני ומתוחכם באחת. מדובר בשתי אלקטרודות המחוברות כמו דינמו של פעם רק שהן מפיקות גלי רדיו ולא גלי חשמל שהיכרנו. גלי הרדיו ממיסים את השומן ואחת מהן גם שואבת אותו. כך המכשיר משמש גם לשאיבת שומן וגם להמסת שומן. אלקטרודה אחת בתוך הגוף ואלקטרודה שנייה מחוצה לו.

כאמור, בודי טייט של בטן מתבצע באמצעות הכנסה של אלקטרודה קטנה אל תוך הגוף, כשהיא מחוברת אל חברתה הגדולה יותר שנשארת בחוץ. האלקטרודה הקטנה מפיצה את הגלים וממיסה את השומן. הוא נשאב החוצה דרך החתך או החתכים והבטן נעלמת, כי השומן שהיה בה מוצא את עצמו מאבד את כח האחיזה שלו ונוזל החוצה, כמעט מושפל. כאן המקום להכיר כי למעשה בודי טייט זה גם המסת שומן ובהמשך גם נדבר על המחיר.

התענוג הגדול בבודי טייט בטן הוא שהטיפול חד פעמי ואין צורך לחזור עליו. הוא גם די קצר, עניין של שעה וחצי כשמדובר באזור לא גדול מדי. בדרך כלל ההרדמה היא מקומית ויש הרדמה כי בכל זאת, שאיבה היא הליך כואב. יחד עם זאת ההחלמה די קצרה ומדובר במספר ימים. אחרי הניתוח מקבלים מחוך שמרכיבים אותו על הבטן והוא מותאם למידות המטופל או המטופלת, כך שאינו מעיק במיוחד.

באיזה אזורים בגוף ניתן לטפל באמצעות בודי טייט ?

היתרון בשיטה זו זה שניתן לטפל במגוון רחב של אזורים בגוף כגון: באזור הפנים: סנטר כפול, צוואר ובלחיים. בפלג גוף תחתון: רגליים, ירכיים,  ירכיים תחתונות ובברכיים ובישבן. בפלג גוף עליון: כאמור בפנים, זרועות, בטן, מותניים, כתפיים ואף בחזה.

בודי טייט החלמה

כן, לפעמים מופרשים נוזלים מן החתך ולכאורה זה נורא מבהיל אבל בסך הכל מדובר בשומן שנמס ועכשיו הוא נוזל החוצה, כמו שנוזלים רגילים לעשות. ואם עד עכשיו הוא היה תקוע בפנים והצליח להתעקש על מקומו אז עכשיו הוא נוזל וזה בדיוק מה שרצינו, כך שכל שנותר הוא לנגב אותו ולהיות מרוצים מכך שהתהליך עובד. לעתים יופיעו שטפי דם, סימנים כחולים או נפיחות אבל, כל אלה עוברים תוך מספר ימים ונחשבים לתופעות אופיניות לתהליך המסת שומן.

אחד היתרונות של בודי טייט בטן – המסת שומן הוא שאין כוויות. הלוא בטיפולים אחרים השומן מתחמם מאד ונוצרות כוויות על העור. לעומת זאת, כאן, כאמור, אין כוויות בכלל, שכן מדובר בגלי רדיו ולא בחימום. יתרון נוסף של בודי טייט בטן הוא שהתוצאות נראות לעין די מהר. בסך הכל יצאה כמות שומן ואפשר לראות שהעור נמתח והבטן סולקה. עדיין צריך לשמור על תזונה נאותה ועל הימנעות מזלילה של אוכל משמין במיוחד, או מישיבה ממושכת ללא פעילות גופנית מאזנת.

בודי טייט לפני ואחרי

בודי טייט לפני ואחרי בודי טייט לפני ואחרי בודי טייט לפני ואחרי

בודי טייט ביקורת

נכון לכתיבת שורות אלה מדובר על הליך טיפולי מאד יעיל ולמעשה בזכות אמצעי התקשורת בשילוב עדויות מטופלים אנו אכן יכולים להעיד כי הביקורת הנשמעת סביב תחום טיפולי המסת שומן בודי טייט הנם טובים מאד ולקוחות רבים אכן מרוצים מהטיפולים ומעידים כי אינם עברו מסכת טיפולים קשה והתוצאה אכן שווה את הטרחה והעלויות.

מה לגבי המסת שומן בודי טייט אחרי לידה או אחרי ניתוח קיסרי ?

לאחר היריון בין עם זה לאחר לידה רגילה או בניתוח קיסרי, איבר הרחם גדל משמעותית ומוביל לגדילה טבעית של מערכות שונות ולכן מתווספים לפעולה זו הורמונים המשפיעים בצורה ישירה על המון השומן והמראה הכללי. ללידה והיריון יש השפעות ישירות גם על השרירים – שרירי הבטן בעיקר ולמראה השומן הכללי. במידה ואינך מתחברת למראה החדש שלך, זה בסדר וזה טיבעי ואת כמובן לא לבד וכיום ישנם מגוון טיפולים להמסת שומנים, הסרת שומנים וכדאי לך בעיקר לברר עוד (אפשר גם איתנו) על בודי טייט אחרי לידה. רוצה ללמוד על כך עוד ? היכנסי למאמר בדיוק בנושא זה:   בודי טייט אחרי לידה

בודי טייט זרועות – כך תגרמו לידיים שלכם להיראות כמו של מתעמלים מקצועיים

בבודי טייט לידיים דואגים באמצעות הליך פלסטי פשוט – שהידיים שלכם יתמלאו
יותר בשומן, אותו מנתבים בהמשך הטיפול לשרירים וחיטוב, ולא לשומן רפוי כמו
אצל אנשים שמנים ולא מפותחים גופנית. בסיום הטיפול אתם תצאו עם ידיים בעלות
מסת שריר יותר גדולה, כלומר עם זרועות מפותחות בכל קנה מידה.
בודי טייט זרועות נחשב לטיפול סופר פופולרי. מקרב אזורי טיפול בבודי טייט
נחשבות הזרועות למבוקשות בשל כך שכאשר מסתכלים אם אדם מסוים
מפותח גופנית או לא, מסתכלים על הידיים, שהם כידוע האברים הבולטים ביותר,
בייחוד בקיץ כשהולכים עם בגדים קצרים.

בודי טייט ירכיים – לנוע בקלות עם רגליים חזקות כמו שחקני כדורגל ואצנים

גם ברגליים, לא פחות מאשר בידיים אסור לזלזל. יתרה מכך, בענפי הספורט
הללו ישנה חשיבות עצומה לרגליים מפותחות. גם בענפי ריקוד מסוימים,
בהם הדגש הוא על כוח, ופחות על גמישות, חשוב שיהיו רגליים חזקות ויציבות.
על כן, בודי טייט ירכיים דואג לכך שהרגליים שלכם יהיו יותר שריריות,
ועל כן גם יותר חזקות הלכה למעשה.

בודי טייט המלצות וחוות דעת

מערכת האתר אינה מתיימרת להמליץ על טיפולים שכן בכל הליך טיפולי בין עם הוא כירורגי ובין עם לא וכמו בכל דבר קיימים להם יתרונות וחסרונות. כל אדם רואה את הדברים בצורה אחרת אך ניתן לומר בסבירות גבוהה כי רוב המטופלים בשיטה זו מביעים שביעות רצון ומספקים המלצות לטיפול זה. מערכת האתר מראיינת מפעם לפעם מטופלים בטיפולים כאלה ואחרים ולגבי טיפול זה ישנה עדות משמעותית ונכונות לספק המלצות למכריהם.

*על כל אדם המעוניין לעבור טיפולים כאלה ואחרים לעשות סקר משלו ולחקור את הנושא לעצמו ולפעול בהתאם לתוצאותיו.

 

האם קיימים סיכונים ותופעות לוואי בבודי טייט ?

כן. אך אינם סיכונים ותופעות לוואי מסובכים לרוב מסתכמים באדמומיות אזורית,
נקבוביות וגושים שונים באזור הטיפול, נפיחות וסימני כחולים על העור. כל אלה ועוד
הנם תסמיני הטיפול אשר נעלמים על פי רוב בשבועיים שאחרי הטיפול. יש כמובן
להתייעץ ולהתכונן והתאם להוראות הרופא / המטפל ובכל מקרה בהתאם להוראות גורם מוסמך מולכם.

 

 

כמה עולה בודי טייט ?  בודי טייט מחיר 

טיפול זה אינו זול אך מעבר לעניין המחיר יש חשוב לזכור כי אומנם המחיר עדיין גבוה ולעתים יהווה חסם בפני נשים רבות שידם אינה משגת.
הליך זה עולה פחות מהליך כירורגי בניתוח ונע בין 8.000 שקלים ל- 15.000 שקלים תלוי בכמה אזורים, כמות העבודה והזמן
שיש על מנת למוסס את השומן. לצורך השוואת המחירים חישבו כי הליך כירורגי עולה להסרת השומן נע בין 15.000 שקלים ועד 30.000 שקלים
ויותר במקרים קיצוניים יותר. המחירים משתנים בהתאם לעונות השנה, למיקום המרפאה בארץ, מאזור הצפון למשל יותר זול כמו בחיפה, נהריה, נצרת, וכו'.

כמו כן, ישנם קופות חולים שמסבסדות ניתוחים וטיפולים שונים כמו כללית מושלם ופלטינום שאגב אצלם הסבסוד הכי גבוה ויש להיות חברים בקופה לפחות שנה. קופת החולים כללית מסבסדת עד 50% ממחירי הטיפולים והניתוחים הפלסטיים השונים.

אנו נותנים שירות באזורים:

בצפון : חיפה, טבריה, נצרת,קרית שמונה, גליל מערבי לרבות נהריה, עכו. קריות, טירת הכרמל, עתלית, אזור חוף הכרמל, נשר, יקנעם, קרית טבעון, מגדל העמק, עפולה וחדרה.

בשרון : רעננה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, נתניה, הרצליה.

במרכז : תל אביב, חולון, בת ים, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, ראש העין, ראשון לציון, נס ציונה, רחובות,

קרית אונו.

בירושלים : במודיעין, בבית שמש והסביבה.

בדרום : באשדוד, אשקלון, באר שבע שדרות ואילת.

השאירו את פרטיכם בטופס ונציג יצור עמכם קשר בהקדם ויעזור לכם בקבלת ההחלטה החשובה כל כך עבורכם.
בודי טייט – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, תתייעצו!
אנו נעזור לכם למצוא את השילוב המנצח של: מומחים מקצועיים במחירים הוגנים ותשלומים נוחים.

השאירו לנו פרטים ותנו לנו לסייע – השירות ללא עלות וללא התחייבות!