ליפוליזיס

הפנים שלך הן כרטיס הביקור שלך, הדבר הראשון שאנשים רואים כאשר הם נפגשים או אפילו חושבים עלייך. פנים לא אסתטיות, נפולות או שמנמנות עלולות לפגוע בביטחון העצמי ולפגוע בצורה משמעותית באיכות החיים שלך. ענף הרפואה התקדם מאוד בשנים האחרונות אך אחד התחומים אשר מראים קפיצה טכנולוגית אדירה הוא תחום הרפואה האסתטית. הודות למכשור חדיש ולשיטות מגוונות, ניתן כיום, כמעט ללא כאבים ותופעות לוואי, להיראות בדיוק כפי שתמיד רצית. ליפוליזיס היא שיטה לא כירורגית להמסת תאי שומן ובכך לעיצוב צורת הפנים. אין שום סיבה להסתכל במראה ולהתאכזב, עכשיו זה הזמן שלך לעשות צעד קטן לכיוון החלטה מושכלת. לאחר מילוי הפרטים בטופס אנו נדאג לקשר אותך עם המרפאות הרלוונטיות ביותר אשר יספקו לך את כל המידע.

 

 

מה זה ליפוליזיס? איך זה מתקשר לטיפולי המסת שומן בפנים

המסת שומן באזור הפנים, או בשמה המקצועי ליפוליזיס, היא שיטה לא כירורגית לעיצוב הפנים. הכוונה בכך היא שבאמצעות שיטה זו ניתן לשנות את תצורת הפנים ולהעלים שומנים עודפים מבלי לבצע ניתוח. הודות לזריקות של חומרים פעילים אשר ממוססים תאי שומן ניתן בצע המסת שומן בפנים בכלל או באזורים ספציפיים. כאשר מדובר בהמסת שומן מחיר אינו הדאגה הראשונה שלך ויש לברר ביחד עם הרופא כמה טיפולים יידרשו בכדי להגיע לתוצאה הרצויה. תוצאות של טיפולים להמסת שומן נשמרות לתקופות ארוכות כל עוד לא מעלים במשקל. במעמד פגישת הייעוץ הראשונית יוסבר לך התהליך המלא של הטיפול כמו שגם דוגמאות לתוצאות בכדי שיהיה לך למה לצפות.

 

 

תוצאות הטיפול ותופעות לוואי

תופעות הלוואי היחידות להן יש לצפות לאחר ההליך הן אדמומיות ורגישות קלה אשר עוברות במהרה. סיבוכים עלולים להתרחש רק במקרים בהם החומר בו השתמש הרופא המטפל לא טופל בצורה נכונה. בכדי להימנע מתופעות ללואי, רופאים מומחים יודעים אילו כמויות יש לתת מאילו חומרים בכדי להגיע לתוצאה הרצויה במהירות, ללא כאבים וללא תופעות לוואי.

מחקרים רבים בדקו האם ישנן השלכות גופניות להמסת שומן בפנים אך עד היום מבחני מעבדה לא מצאו שום שינוי משמעותי בפרופיל השומנים בדמם של אנשים אשר עברו את ההליך. השומנים אשר יומסו לא יעלו את רמת הכולסטרול או הטריגליצרידים בדם שלך. בטיפולים של המסת שומן מחיר גופני לא ייגבה מן המטופל ולא אמורים להיות שינויים בהרגשה הכללית או במצב הרפואי.

התוצאה של הטיפול תהיה מראה הפנים אשר תמיד רצית, בלי שומנים מיותרים. אנשים רבים נעזרים בהליך זה על מנת להרזות את הפנים שלהם כך שיתאימו לגוף שעבר הרזיה או עיצוב.

 

 

המסת שומן מחיר

הדרך הטובה ביותר להבין מה תהיה העלות הכלכלית של המסת השומן בפנים שלך היא ליצור קשר עם מספר מרפאות, לשמוע על האפשרויות שלך ולבחור בזו המתאימה לך ביותר. מכיוון והמסת שומן הנה תהליך הדורש כמה טיפולים ברצף, העלויות עלולות להשתנות בין מטופל למטופל. חשוב לזכור כי אף על פי שלא מדובר כאן בניתוח, ליפוליזיס הנו הליך רפואי לכל דבר ועליו להיעשות על ידי רופא מומחה המשתמש בחומרים האיכותיים ביותר. לעתים קרובות חיסכון כלכלי קטן היום יכול לעלות בכאב נפשי ופיזי גדול בעתיד הקרוב. כאשר מדובר בהמסת שומן מחיר הוא פקטור שיש להביא בחשבון אך הוא לחלוטין לא החשוב ביותר. למעבר למחירון המסת שומן לפי אזורים בגוף יש לעבור יש ללחוץ על הקישור.

 

 

ליפוליזיס – מה עכשיו ?

עכשיו זה לא הזמן שלך להחליט האם ברצונך לעבור שינוי בחיים שלך או לא, עכשיו זה הזמן שלך לאסוף את כל המידע בכדי לקבל החלטה מושכלת. לאחר השארת פרטים בטופס אנו נקשר בינך לבין המרפאות הרלוונטיות ביותר אלייך, מרפאות אלו יספקו לך את כל המידע הנדרש ויקבעו לך פגישות ייעוץ ראשוניות ללא כל עלות וללא כל התחייבות מצידך! עם רופא מומחה אשר יוכל להסביר לך את ההשלכות של כל החלטה. המסת שומן בפנים יכולה להעלות בצורה פנטסטית את איכות החיים והביטחון שלך וזאת אפשרות שכדאי לבדוק.